En İyi Türkçe CRM Programları

En İyi Türkçe CRM Programları & Yazılımları
En İyi Türkçe CRM Programları & Yazılımları

CRM programları, işletmelerin mevcut ve yeni edineceği müşterileri kontrol etme ve yönetme konularında veri toplama, analiz etme ve potansiyel müşterileri sınıflandırarak yönetmesini sağlayan, işletmelere yardımcı olan yazılımlardır. 

Bu yazılımlar aracılığıyla satış ve pazarlama süreçleri optimize edilirken, pazarlama kampanyalarını kişiselleştirebilir, müşteri yönetiminde işletmenizi yeni bir seviyeye çıkarabilirsiniz.

CRM programlarının işletmelerin farklı yazılım sistemleriyle entegre çalışması, çalışmalara kolayca adapte edilmesi ve verileri uzun bir süre saklayabilmesi tercih sebebi olan önemli unsurların başında gelir.

Eğer hala çalışmalarınıza CRM programlarını dahil etmediyseniz, mevcut Türkçe programları derlediğimiz bu yazıyı inceleyerek karar verme sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Bu yazıda sizin için Türkçe CRM programları ve sunmuş oldukları faydaları inceliyoruz.

Türkçe CRM Programları

Bitrix24

Bitrix 24 En iyi Türkçe CRM Programları İncelemesi
Bitrix 24 En iyi Türkçe CRM Programları İncelemesi

Bitrix24 proje yönetimi konusunda güzel bir alan sağlarken, müşteri adayları ve mevcut müşteriler ile etkileşimde bulunabileceğiniz bir alan sunuyor. 

Özellikle Mobil uygulama üzerinden de erişebileceğiniz Bitrix24’te benim en çok ilgimi çeken özellik satış ekibi ile iletişim modülü oldu. 

Dilerseniz Bitrix24.Sign ile belgeleri imzalayarak yönetme imkanı da yine bu CRM içinde bulunuyor. 

Bitrix24’e aylık 49$’dan başlayan fiyatlarla erişim sağlayabilirsiniz: https://www.bitrix24.com.tr

TeamGram

Teamgram En İyi Türkçe Crm Programları İncelemesi
Teamgram En İyi Türkçe Crm Programları İncelemesi

TeamGram içerisinde bulunan yazışma şablonu özelliği ile sık kullanılan yazışmalar için büyük bir kolaylık sunmayı başarmış. Özellikle tekrar eden cevapları bir sistematiğe oturtmak, zamandan tasarruf sağlayarak verimliliği artırmak için güzel düşünülmüş. İçerisinde bulunan sürükle bırak modülleri de Trello kullanan kullanıcılar için aşina bir özellik olmuş. 

TeamGram’a aylık 11$’dan başlayan fiyatlarla erişim sağlayabilirsiniz: https://www.teamgram.com

Next4Biz

Next4Bix En İyi Türkçe Crm Programları İncelemesi
Next4Bix En İyi Türkçe Crm Programları İncelemesi

İlerleyen yıllarda Türkiye’de de aktif bir şekilde uygulanacak KVVK veri yönetim süreçleri için Next4Bix uyumlu bir alt yapıyı müşterilerine sunuyor. Otomatik pazarlama ve satış kuralları oluşturma, çeşitli kampanyaların birbirine entegrasyonu konusunda rakiplerine göre rekabetçi bir uygulama oluşturmayı Next4Biz ekibi başarmış gibi gözüküyor. 

Next4Biz’in aylık ücretli konusuna websitesinde bir bilgi bulunmuyor. Dilerseniz detaylı incelemek için siteyi ziyaret edebilirsiniz: https://www.next4biz.com/

Logo Yazılım

Logo Yazılım En İyi Türkçe Crm Programları İncelemesi
Logo Yazılım En İyi Türkçe Crm Programları İncelemesi

Türkiye’de yer alan köklü müşteri ve ürün yönetimi yazılımlarından biri hiç kuşkusuz Logo Yazılım. 20’den fazla sektörde İş Akış Yönetimi, Müşteri Yönetimi, Kaynak Yönetimi gibi konularda hizmet vermektedir. 

Logo Yazılım internet sitesini incelemek için: https://www.logo.com.tr/

Bu yazıya ek olarak Türkçe CRM programları alternatifleri olarak diğer tüm profesyonel CRM programlarını incelediğimiz “En İyi CRM Programları” yazısına göz atabilirsin.

En İyi CRM Programları

Siz işletmenizde müşteri yönetimi için hangi CRM programlarını kullanıyorsunuz? Kullanmış olduğunuz ve faydalı bulduğunuz farklı Türkçe CRM programları bulunuyorsa yorumlar aracılığıyla bizimle paylaşmayı unutmayın!

0 Shares: