En İyi Ücretsiz ERP Eğitimleri

En İyi Ücretsiz Türkçe ve İngilizce ERP Eğitimleri
En İyi Ücretsiz Türkçe ve İngilizce ERP Eğitimleri

Ücretsiz ERP eğitimlerini incelediğimiz bu blog yazısında Türkçe ve yabancı pek çok videolu ve yazılı kaynağı senin için derledik. ERP sertifikası almayı düşünüyorsan ve kendinize en uygun ERP kursunu keşfetmek istiyorsanız gelin yerli ve yabancı eğitim kaynaklarını birlikte inceleyelim. 

ERP’ler hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz ERP Nedir? adlı yazımıza göz atabilirsiniz. 

Profesyonel çalışma seviyesindeki her bireyin kendini geliştirmek için devamlı okumalar yapması ve yeni çıkan yazılım ve programlara adapte olabilmesi için eğitimlere katılması beklenir. İşte bilgi birikiminizi bir üst seviyeye çıkartacak ERP eğitimleri:

Mavvo

Mavvo ERP Eğitimi

8 saatlik tamamen Türkçe videolardan oluşan bu eğitim, ERP’ler hakkında aklınıza takılan pek çok probleme çözüm bulan detaylı ve geniş açılardan konuların işlendiği bir öğrenim alanı sunuyor.

Firmalardaki satış süreçleri, tedarik süreçleri, yönetim ve üretim süreçleri gibi karmaşık yapılan ERP’ler üzerinde nasıl çözümlendiği profesyonel bir şekilde izleyicilere aktarılıyor. Kanalda düzenli yayınlanan içerikler sayesinde ERP’ler ve yönetim bilimlerine karşı bilgi birikiminizi artırmanız mümkün hale geliyor.

Sapeduacademy

Sapeduacademy ERP Eğitimleri

Özellikle SAP alanında güncel içerik üreterek takipçilerini sürekli bilgilendiren Sapeduacademy, ERP’ler konusunda spesifik olarak merak ettiğiniz ve çözümleyemediğiniz problemlere ilaç gibi çözümler sunan Türkçe içeriklerin bulunduğu bir kanal. Özellikle SAP ERP eğitimi konusunda bilgi almak istiyorsanız bu kanaldaki diğer içerikleri de izlemenizi tavsiye ederiz.

Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü

Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü tarafından hazırlanan bu eğitim online ve offline katılım imkanlarıyla 1 ay süren bir eğitim programı. 

Yıldız Teknik Üniversitesi Ücretsiz ERP Eğitimi
Yıldız Teknik Üniversitesi Ücretsiz ERP Eğitimi

Başarılı katılımcıların staj ve iş imkanlarından yararlanılması için oluşturulan bu program içerisinde pratik çalışmalar ve öğrenimi pekiştirmek için pek çok modül bulunuyor. Eğitim programı tamamen Türkçe olarak tasarlanan bu programa katılmak için ilgili websitesini ziyaret edebilirsiniz. 

SAP

SAP ERP Eğitimi
SAP ERP Eğitimi

SAP sertifikasyonuna sahip olarak ERP sistemlerinin nasıl çalıştığı ve optimizasyon konularında ücretsiz pek çok kaynağa ev sahipliği yapan open.sap.com’da İngilizce eğitim videoları bulunuyor. Video kursları başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra sertifika alarak bu alandaki yetkinliğinizi kanıtlayabilirsiniz.

Alison

Alison ERP Eğitimi
Alison ERP Eğitimi

Bu yazıda ücretsiz olarak erişebileceğiniz Türkçe ve İngilizce kaynaklardan oluşan ERP kurslarını inceledik. En İyi ERP yazılımlarını incelediğimiz  En İyi ERP Programları yazısına göz atarak tüm ERP yazılımlarına göz atabilirsiniz. 

Eğer ERP eğitimlerine dair katkıda bulunmak isterseniz yorumlar aracılığyla bu konuda bize destek olabilirsiniz. 

0 Shares: